Relizujemy obecnie III etap Osiedla Saturna - budynki Mimas i Dione. Planowane zakończenie prac budowlanych to czerwiec 2015 (budynek Mimas) i wrzesień 2015 (budynek Dione). Osiedle Saturna to projektowany zespół pięciu kameralnych budynków wielorodzinnych (16 mieszkań w każdym) o łącznej powierzchni 3 440 mkw powierzchni użytkowej mieszkań (PUM) stojących na wydzielonej działce w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej oraz zieleni parkowej. Jest on zlokalizowany w odległości 100m od ul. Bieżanowskiej, oraz 300m od ul. Teligi - ciągu komunikacyjnego oraz linii tramwajowej. Każdy budynek zostanie wyposażony w windę oraz wspomaganie ogrzewania CWU za pomoca systemu solarów. Mieszkania na parterze zostaną wyposażone w rolety zewnętrzne.(więcej...)


W drugim etapie realizowany jest budynek Rea. Planowane zakończenie prac budowlanych to grudzień 2014. Osiedle Saturna to projektowany zespół pięciu kameralnych budynków wielorodzinnych (16 mieszkań w każdym) o łącznej powierzchni 3 440 mkw powierzchni użytkowej mieszkań (PUM) stojących na wydzielonej działce w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej oraz zieleni parkowej. Jest on zlokalizowany w odległości 100m od ul. Bieżanowskiej, oraz 300m od ul. Teligi - ciągu komunikacyjnego oraz linii tramwajowej. Każdy budynek zostanie wyposażony w windę. Mieszkania na parterze zostaną wyposażone w rolety zewnętrzne.(więcej...)


W pierwszym etapie zostały realizowane i sprzedane w całości dwa budynki Tytan i Tetyda. Osiedle Saturna to projektowany zespół pięciu kameralnych budynków wielorodzinnych (16 mieszkań w każdym) o łącznej powierzchni 3 440 mkw powierzchni użytkowej mieszkań (PUM) stojących na wydzielonej działce w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej oraz zieleni parkowej. Jest on zlokalizowany w odległości 100m od ul. Bieżanowskiej, oraz 300m od ul. Teligi - ciągu komunikacyjnego oraz linii tramwajowej. Każdy budynek zostanie wyposażony w windę oraz wspomaganie ogrzewania CWU za pomoca systemu solarów. Mieszkania na parterze zostaną wyposażone w rolety zewnętrzne.(więcej...)


© 2003-2012 AW Inwest sp. z o.o. KRS 178936